sportovec-tymy18-2015_denik-605.jpg
Anketa Nejúspěšnější sportovec Kutné Hory za rok 2015 zná své vítěze.


Jednotlivci do 12 let

1. Sabina Juránková
Fit studio Jitky Brachovcové, Corridoor Praha (sportovní aerobik)
2. Linda Leopoldová
Scarlett Kutná Hora (mažoretky)
3. Adéla Němcová
Fit studio Jitky Brachovcové (sportovní aerobik)
4. Anna Náhlovská
Fit studio Jitky Brachovcové (sportovní aerobik)
5. Adéla Veselá
Fit studio Jitky Brachovcové (sportovní aerobik)


Týmy do 12 let

1. Mladší žáci TJ Sparta KH
házená
2. Baby Scarlett Kutná Hora
mažoretky
3. Maxi tým sportovního aerobiku
Fit studio Jitky Brachovcové
4. KTM-twirl team Kutná Hora
twirling
5. Maxi tým sportovního aerobiku II
Fit studio Jitky Brachovcové
6. Mini tým sportovního aerobiku
Fit studio Jitky Brachovcové


Týmy do 18 let

1. Junioři FBC Kutná Hora
florbal
2. KTM-twirl team Kutná Hora
twirling
3. Taneční klub Taneční školy Novákovi Kutná Hora
taneční sport
4. Scarlett Kutná Hora
mažoretky
5. Mladší dorost TJ Sparta KH
házená


Zdroj: http://kutnohorsky.denik.cz/ostatni_region/laube-pipkova-a-muchova-20160218.html

Velmi gratulujeme nejen Lindě ale i Baby Scarlett a Senirokám.
sportovec-trenerroku-2015_galerie-980.jpg
sportovec-tymy12-2015_denik-605.jpg
Začala nová mažoretková sezóna a děvčata ze skupiny Mini Scarlett (4-8 let) a Baby Scarlett se zúčastnily v neděli 20.9.2015 v Pelhřimově další soutěže O Pelhřimovský dukát. Děvčátka z Mini Scarlett vystupovala a i soutěžila poprvé a vybojovaly hezké 4. místo a děvčata ze skupiny Baby Scarlett vybojovaly krásné 1. místo. Opět všem děvčatům moc děkuji za hezké umístění a výkony.
P1040593.JPG
Mažoretky Scarlett Kutná Hora pod vedením paní Michaely Palečkové byly nominovány a také se zúčastnily 3. Mistrovství světa v Mažoretkovém sportu 2015 (3.World Championship Majorettes sport 2015) pořádané ve dnech 26.- 29.8.2015 v Praze.
Z různých koutů světa se do Prahy sjely ty nejlepší mažoretkové skupiny, miniformace a sóloformace, aby se utkaly o nejcennější titul Mistra světa v různých disciplínách.Z našeho klubu mažoretek Scarlett se soutěže zúčastnily dvě skupiny: kadetky Baby Scarlett (8-12 let),které soutěžily s pódiovou skladbou a vybojovaly 9. místo a seniorky Scarlett ( 15+ let) soutěžily v disciplíně pochodové defilé a vybojovaly 8.místo. Byly jsme rády, že jsme se mohly stát součástí tak velké soutěže a tím se i zapsat do historie mažoretkového sportu. Všem děvčatům za jejich vynikající výkony a reprezentaci skupiny mažoretek Scarlett a fajn atmosféru moc děkuji.
P1040576.JPG
P1040568.JPG
Děvčata ze skupiny Scarlett Kutná Hora (kadetky, seniorky) byla nominována na Mistrovství světa v mažoretkovém sportu 2015.

Gratulujeme a držíme pěsti.
timthumb.jpg
Mažoretky Scarlett se zúčastnily Mistrovství Evropy
Mažoretky Scarlett Kutná Hora pod vedením paní Michaely Palečkové se 28.6.2015 zúčastnily
Mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu 2015 v Polsku.
Děvčata soutěžila ve dvou disciplínách pochodové defilé a podiová skladba ve dvou kategoriích – kadetek Baby Scarlett (8-12 let) a seniorkách Scarlett (15+ let).I když děvčata nestála na stupni vítězů, tak i přes velkou konkurenci velmi hezky reprezentovaly náš klub Scarlett ,ale i město Kutnou Horu. Děvčata vybojovaly - kadetky za defilé 4. místo a podiovou sestavu 5. místo. Seniorky vybojovaly za defilé 9. místo a za podiovou sestavu 7. místo. Všem děvčatům za vynikající výkony moc děkuji a i přes dlouhou ,ale fajn cestu byly úžasné. Velké dík také patří opět městu Kutná Hora, které nás podpořilo a pomohlo tak odjed do Polska. Veškeré informace o mažoretkách Scarlett Kutná Hora a možný nábor nových děvčat najdete na našich stránkách www.scarlett.wgz. cz
Michaela Palečková
Kutna_Hora_logo-var1-bw.jpg
2 (69).jpg
2 (75) (1).jpg
Mažoretky Scarlett Kutná Hora pod vedením paní Michaely Palečkové se v sobotu 13.6.2015 zúčastnily Mezinárodní soutěže 4. Memoriálu Jiřího Necida v Hranicích, kam mažoretky postoupily z finále Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu skupin B ve Valticích. Děvčata soutěžila v kategoriích: velké formace kadetky (8-11 let) a seniorky(15 let a více) v disciplíně baton-hůlka s podiovou sestavou a defilé a dále i v soloformacích dua a sola. Ze soutěže si děvčata přivezla: kadetky defilé 1. místo, podiová sestava 2.místo, seniorky defilé 1.místo, podiová sestava 2. místo, duo kadetky Tereza Beranová a Markéta Matoušková 2. místo , solo kadet Linda Leopoldová 14. místo a solo junior Tina Baránková 14. místo.
Největším úspěchem mažoretek Scarlett Kutná Hora provázený velikou radostí je postup na Mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu v Polsku, které se bude konat 27.-28.6.2015

Velké poděkování patří nejen rodičům za jejich neustálou podporu a trpělivost,ale hlavně našim sponzorům.Tato soutěž byla podporována městem Kutná Hora a firmou Pias Suchdol za jejich podporu moc děkujeme.
Michaela Palečková
Pias2.JPG
2 (75) (1).jpg
Kutna_Hora_logo-var1-bw.jpg
2 (69).jpg
Sobota - Chodovské berušky

Z důvodu požáru v areálu byla soutěž zrušena.
Velmi brzký odjezd, dlouhé čekání, nervozita, ... ale i tak to děvčata zvládla na jedničku a předvedla pěkné výkony. Sice na stupních vítězů se neumístila, ale i tak soutěž byla super, město nádherné a celý den si moc užila.

Baby Scarlett - 6. místo
Seniorky - 9. místo
Miniformace - 6. místo

Všem moc gratulujeme.

Fotogalerie: http://evatrnkova.rajce.idnes.cz/Valtice
_MG_9425.JPG
Kadetky

Kadetky

Baby Scarlett

Baby Scarlett

Lady Scarlett

Lady Scarlett

Seniorky

Seniorky

Tak to jsme my

Tak to jsme my

Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu
Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu
Jsme členy Sekce mažoretek Svazu hudebníků ČR.
Diskuzní stránky pro všechny mažoretky
vmdstavby.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one