Velký úspěch mažoretek Scarlett Kutná Hora

Pias2.JPG
Kutna_Hora_logo-var1-bw.jpg
2 (69).jpg
2 (75) (1).jpg
Mažoretky Scarlett Kutná Hora pod vedením paní Michaely Palečkové se v sobotu 13.6.2015 zúčastnily Mezinárodní soutěže 4. Memoriálu Jiřího Necida v Hranicích, kam mažoretky postoupily z finále Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu skupin B ve Valticích. Děvčata soutěžila v kategoriích: velké formace kadetky (8-11 let) a seniorky(15 let a více) v disciplíně baton-hůlka s podiovou sestavou a defilé a dále i v soloformacích dua a sola. Ze soutěže si děvčata přivezla: kadetky defilé 1. místo, podiová sestava 2.místo, seniorky defilé 1.místo, podiová sestava 2. místo, duo kadetky Tereza Beranová a Markéta Matoušková 2. místo , solo kadet Linda Leopoldová 14. místo a solo junior Tina Baránková 14. místo.
Největším úspěchem mažoretek Scarlett Kutná Hora provázený velikou radostí je postup na Mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu v Polsku, které se bude konat 27.-28.6.2015

Velké poděkování patří nejen rodičům za jejich neustálou podporu a trpělivost,ale hlavně našim sponzorům.Tato soutěž byla podporována městem Kutná Hora a firmou Pias Suchdol za jejich podporu moc děkujeme.
Michaela Palečková
17.06.2015 16:35:47
Eva_T.
Kadetky

Kadetky

Baby Scarlett

Baby Scarlett

Lady Scarlett

Lady Scarlett

Seniorky

Seniorky

Tak to jsme my

Tak to jsme my

Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu
Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu
Jsme členy Sekce mažoretek Svazu hudebníků ČR.
Diskuzní stránky pro všechny mažoretky
vmdstavby.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one