O Pohár ze zámku 2010 - sóloformace

O Pohár ze zámku 2010 - sóloformace - obrázek

O Pohár ze zámku 2010 - sóloformace - obrázek

20. března se v kolínském domě dětí a mládeže konala 1. část letošní soutěže O Pohár ze zámku. Nanaeštěstí se poměrně hodně našich děvčat muselo na poslední chvíli odhlásit, takže jsme letos měli zastoupení pouze v 5 kategoriích. Za juniorky to byla Míša Trnková, která soutěžila v kategorii sólistek se svým vystoupením. V kategorii junior duo soutěžila Anetka Ryšavá s Eliškou Mudrovou. Juniorky si sice medaili neodvezly, ale i v tak velké konkurenci (až 40 soupeřek) předvedly krásná a povedená vystoupení, určitě se s nimi v průběhu sezóny ještě ukážou.

Kategorie senior extra byla u nás zastoupena Dášou Kubovou, která soutěžila hned ve třech sólových disciplínách. Za vystoupení s hůlkou a dalšími rekvizitami si odvezla 4. místo, úspěchem však byly dvě bronzové medaile - za disciplíny twirling a baton (klasická mažoretka). Několik fotek najdete ve fotogalerii.

Již teď se těšíme na druhou část soutěže, která se bude konat v Kulturním domě v Kolíně 24. dubna, soutěžit zde totiž budou všechny naše skupiny (včetně rodičovského týmu). Budeme moc rády, pokud nás přijdete podpořit.  

03.04.2010 16:44:09
bubllegumme
Kadetky

Kadetky

Baby Scarlett

Baby Scarlett

Lady Scarlett

Lady Scarlett

Seniorky

Seniorky

Tak to jsme my

Tak to jsme my

Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu
Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu
Jsme členy Sekce mažoretek Svazu hudebníků ČR.
Diskuzní stránky pro všechny mažoretky
vmdstavby.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one