Kmochův Kolín - sobota

Tak máme za sebou 1. den mezinárodního festivalu Kmochův Kolín. Absolvovali jsme poměrně dlouhý průvod Kolínem. Naše obavy z deště rozehnalo sluníčko, které vykouklo přesně ve chvíli, kdy jsme se řadili do průvodu. některé z nás se nakonec i malinko spálily ...

16, 17, 18. To byla naše pořadová čísla. Šli jsme tedy téměř jako poslední. Nejprve vyšly naše starší kadetky, které svými kostýmky ladily s obleky vimperského dechového orchestru, který je doprovázel. Mladší kadetky byly doprovázeny holandským dechovým orchestrem a přestože ke konci trasy už byly úplně vyčerpané, zvládly celý průvod až do konce. Našim seniorkám hrál do kroku orchestr z Hradce Králové (á propos, velmi milí muzikanti ). Největší odměnou nám byl potlesk a hlasité pozdravy z publika, které lemovalo celou trasu (a pak hned párek v rohlíku ).

Fotky z průvodu si už můžete prohlédnout ve fotogalerii. Zítra, tj. v neděli nás čeká druhý festivalový den - monsterkoncert na náměstí v Kolíně. Takže hezky se vyspat, zalepit puchýře a mozoly a zítra zase do roboty .

14.06.2008 18:39:36
bubllegumme
Kadetky

Kadetky

Baby Scarlett

Baby Scarlett

Lady Scarlett

Lady Scarlett

Seniorky

Seniorky

Tak to jsme my

Tak to jsme my

Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu
Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu
Jsme členy Sekce mažoretek Svazu hudebníků ČR.
Diskuzní stránky pro všechny mažoretky
vmdstavby.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one