Sportovec roku - Kutná Hora

Linda Leopoldová - 2. místo
Baby Scarlett - 2. místo
Seniorky - 4. místo

**********************************************************

MCEU Postoloprty - Základní kolo

Baby Scarlett - 1. místo
Seniorky - 2. místo
Mini formace Seniorky - 1. místo
Beranová Tereza, Matoušková Markéta - 2. místo
Dobiášová Danuše, Veverková Kateřina - 2. místo

*********************************************************************

Děti v akci - Praha - Chodov

Baby Scarlett - 2. místo
Mini Scarlett - 5. místo
Seniorky - 6. místo

***********************************************

Kvalifikace Mistrovství ČR - Hořice

Leopoldová Linda - 3. místo
Matoušková Markéta Beranová Tereza - 2. místo
Dobiášová Danuše Veverková Kateřina - 1. místo
Ryšavá Aneta Mudrová Eliška Pešoutová Dana
Soukupová Karolína Baránková Tina Jelínková Eliška - 1. místo
Baby Scarlett - 1. místo
Seniorky - 1. místo

****************************************************************

Finále Mistrovství ČR - Kladno

Matoušková Markéta Beranová Tereza - 14. místo
Dobiášová Danuše Veverková Kateřina - 7. místo
Ryšavá Aneta Mudrová Eliška Pešoutová Dana
Soukupová Karolína Baránková Tina Jelínková Eliška - 6. místo
Baby Scarlett - 15. místo
Seniorky - 6. místo

*****************************************************************

Semifinále MIA festival 2016 - Mladá Boleslav

Duo kadetky - Tereza Beranová + Markéta Matoušková - 3. místo
solo kadet - Linda Leopoldová - 4. místo

******************************************************************

Semifinále MIA festival 2016 - Praha 11

solo kadet - Linda Leopoldová - 2. místo

*******************************************************************

semifinále MIA festival 2016 - Hradec Králové

Bady Scarlett - 1.místo
mini tým Seniorky - 1. místo
Mini Scarlett - 2. místo
duo kadetky - Tereza Beranová, Markéta Matoušková - 2. místo
duo juniorky Danuše Dobiášová, Kateřina Veverková - 3. místo
solo Linda Leopoldová - 4. místo

**************************************************************

semifinále MIA festival 2016 - Říčany u Prahy

mini tým Mini Scarlett 5-7 let - 1. místo
mini tým Mini Scarlett 7-10 let - 2. místo
Seniorky - 2. místo
mini tým Seniorky - 2. místo
duo Tereza Beranová, Markéta Matoušková - 2. místo
duo Danuše Dobiášová, Kateřina Veverková - 3. místo
solo Linda Leopoldová - 1. místo

**************************************************************

semifinále MIA Festival 2016 - Brandýs nad Labem

solo kadetky - Linda Leopoledová

**********************************************************

soutěž Pardubice

Mini Scarlett - 1. místo
Baby Scarlett - 3. místo
Seniorky - 1. místo
mini tým Seniorky - 3. místo
solo Linda Leopoledová - 1. místo
solo Veronika Čermáková - 2. místo
duo Tereza Beranová, Markéta Matoušková - 2. místo
duo Danuše Dobiášová, Kateřina Veverková - 2. místo

*******************************************************************************

Keramické trhy - Kostelec nad Černými Lesy - vystoupení

Mini Scarlett
Baby Scarlett
Mini tým Seniorky
Duo Tereza Beranová, Markéta Matoušková

******************************************************************************

Finále MIA festival 2016 - MIA Dance IDCP - International Dance CHampionship Prague a MIA League Jaro 2016 - Praha Lucerna

mini tým Mini Scarlett - 3. místo
solo Linda Leopoldová - 2. místo
mini kadetky Mini Scarlett - 4. místo
mini tým Seniorky - 1. místo
Seniorky - 4. místo
Baby Scarlett - 1. místo

Baby Scarlett zvítězily a získaly pohár za nejlepší sestavu MIA festivalu a titul MISTR MIA DANCE LEAGUE 2016

********************************************************************

Baby Scarlett na svatbě - 10.6.2016

*****************************************************************

Kmochův Kolín - průvod městem, mažoretková show

mini kadetky Mini Scarlett
Baby Scarlett
Seniorky

****************************************************************

Olympiáda kutnohorských škol - hřiště Olympia - vystoupení

Mini kadetky - Mini Scarlett
Baby Scarlett
Seniorky

************************************************************
O POHÁR ZE ZÁMKU 3/2015

Leopoldová Linda ... 3. místo
Řehořová Kateřina ... 5. místo
Dobiášová Danuše ...5. místo
Beranová Tereza, Matoušková Markéta ... 2. místo
Matejovie Aneta, Novotná Tereza ... 4. místo
Bachtíková Denisa, Dobiášová Danuše, Lupínková Karolína, Veverková Kateřina ... 4. místo
Soukupová Jana, Soukupová Karolína, Siřínková Johana, Janglová Nikola ...7. místo
Ryšavá Aneta, Mudrová Eliška, Trnková Michaela, Pešoutová Dana ...6. místo
*****************************************************************************************************************************

DĚTI V AKCI - PRAHA 3/2015

Kadetky Kostelec - 8. místo
Baby Scarlett - 2. místo
Matejovie Aneta, Novotná Tereza - 5. místo
Bachtíková Denisa,Lupínková Karolína,Zíková Barbora,Dobiášová Danuše,Veverková Kateřina - 4. místo
Matoušková Markéta, Beranová Tereza - 2. místo
Seniorky - 5. místo
Soukupová Jana, Soukupová Karolína, Jelínková Natálie,Baránková Tina - 3. místo
Aneta Ryšavá, Eliška Mudrová,Nikola Janglová, Michaela Trnková, Johana Siřínková - 3. místo

**********************************************************************************************************************************

Finále MCEU - Kadaň (postup z Krupky)

Kadetky Kostelec - 2. místo
Kadetky Kutná Hora - 1. místo
Juniorky miniformace - 1. místo
Seniorky miniformace - 1. místo
Kadetky - 4. místo + ocenění za nejlepší choreografii
Seniorky - 2. místo
Tina Baránková (improvizace) - 5. místo
Tina Baránková - 5. místo

*********************************************************************************************************************************

Kvalifikace - Mistrovství České republiky mažoretek

Leopoldová Linda - 5. místo
Řehořová Kateřina - 7. místo
Beranová Tereza Matoušková Markéta - 1. místo
Novotná Tereza Matejovie Aneta -. 2. místo
Baránková Tina - 3. místo
Baránková Tina Soukupová Jana Soukupová Karolína, Jelínková Natálie Jelínková Eliška Janglová Nikola Siřínková Johana - 1. místo
Mudrová Eliška Ryšavá Aneta Trnková Michaela, Pešoutová Dana Janglová Nikola Siřínková Johana - 1. místo
Baby Scarlett - 1. místo
Seniorky - 2. místo
Mix Seniorky - 1. místo

***************************************************************************************************************************************
Semifinále - Mistrovství České republiky mažoretek

Řehořová Kateřina - 12. místo
Leopoldová Linda - 9. místo
Beranová Tereza Matoušková Markéta - 5. místo
Novotná Tereza Matejovie Aneta - 7. místo
Baránková Tina - 4. místo
Baránková Tina Soukupová Jana Soukupová Karolína, Jelínková Natálie Jelínková Eliška Janglová Nikola Siřínková Johana - 3. místo
Mudrová Eliška Ryšavá Aneta Trnková Michaela, Pešoutová Dana - 2. místo
Baby Scarlett - 1. místo
Seniorky - 5. místo

****************************************************************************************************************************************
MIA DANCE AND MIA VOICE - Brandýs nad Labem

Kadetky Kostelec - 4. místo
Baby Scarlett - 1. místo
Seniorky - 1. místo
Mini formace - Kadetky - 2. místo
Mini formace - Juniorky - 3. místo
Mini formace - Seniorky - 2. místo
Beranová Tereza Matoušková Markéta - 2. místo
Leopoldová Linda - 1. místo

****************************************************************************************************

Finále Mistrovství ČR mažoretek - Valtice

Baby Scarlett - 6. místo
Seniorky - 9. místo
Miniformace - 6. místo

*****************************************************************************************************

4. Memoriál Jiřího Necida

kadetky defilé 1. místo, podiová sestava 2.místo,
seniorky defilé 1.místo, podiová sestava 2. místo,
duo kadetky Tereza Beranová a Markéta Matoušková 2. místo ,
solo kadet Linda Leopoldová 14. místo
solo junior Tina Baránková 14. místo.

*******************************************************************************

O Pelhřimovský dukát

Mini Scarlett - 4. místo
Baby Scarlett - 1. místo
O hvězdu mažoretek Stella

Kadetky - 3. místo
Tina Baránková - 1. místo
Seniorky - 3. místo
Aneta Ryšavá - 7. místo
Martina Jiráňová - 5. místo
Eliška Mudrová - 5. místo
Aneta Ryšavá, Eliška Mudrová - 3. místo
Lucie V., Martina J., Petra J. - 2. místo
Miniformace - 1. místo

------------------------------

O pohár ze Zámku - Kolín

Miniformace Martina, Eliška, Kačka, Anetka - 3.místo
Trio - Lucie, Martina, Petra - 4.místo
Sólo:
Anetka R. - 3 místo
Eliška M. - 1. místo
Martina J. - 2. místo
Duo:
Anetka R, Eliška M. - 3. místo
Dominika G, Martina J - 1. místo

-----------------------------------

Jarní Pohár - Praha Chodov

Kadetky Kostelec - 4. místo
Seniorky - 3. místo
Miniformace - 6. místo
Lady Scarlett - 3. místo
Mini Scarlett - 3. místo
Baby Scarlett - 4. místo

--------------------------------------------------

O Pohár starosty města Polná 2014

Mini (kadetky) - 6. místo
Baby Scarlett - 12. místo
Lady Scarlett - 7. místo
Seniorky - 3. místo

-------------------------------------------

Děti fitness - Benátky n. J.

Mini kadetky Kostelec - 1. místo
Mini Scarlett - 1. místo
Baby Scarlett - 1. místo
Lady Scarlett - 1. místo
Seniorky - 2. místo
Mini tým Seniorky - 1. místo
Trio - 1. místo
Tina Baránková - 3. místo

----------------------------------

Kvalifikace MR ČR - Odolená Voda

Mini Kadetky - 3. místo
Baby Scarlett - 1. místo
Lady Scarlett - 1. místo
Seniorky - 2. místo

Tina - 1. místo
Anetka - 1. místo
Martina - 2. místo
Eliška - 5. místo
Petra, Lucka, Nikola - 1. místo
Eliška, Anetka - 2. místo
Martina, Dominika - 3. místo
Mini formace - 1. místo

-------------------------------------------
Semifinále MR ČR - Trutnov

Baby Scarlett - 1. místo
Lady Scarlett - 1. místo
Seniorky - 2. místo

Tina - 2. místo
Anetka - 4. místo
Martina - 3. místo
Eliška - 5. místo
Petra, Lucka, Nikola - 3. místo
Eliška, Anetka - 1. místo
Martina, Dominika - 2. místo
Mini formace - 1. místo

---------------------------------------------

Děti fitness - Lucerna Praha

Mini tým Kadetky - 5. místo
Mini Scarlett - 4. místo
Baby Scarlett - 5. místo
Lady Scarlett - 5. místo
Seniorky 2. místo
Trio - 3. místo
Mini tým Seniorky - 2. místo

--------------------------------------------

Finále MČR (skupina B) - Bělotín

Baby Scarlett - 6. místo (+ postup)
Lady Scarlett - 2. místo (+postup)
Seniorky - 6. místo (+postup)
Tina - 17. místo
Anetka - 14. místo (+ postup)
Martina - 18. místo
Eliška - 22. místo
Trio - Petra, Lucka, Nikola - 4. místo
Eliška, Anetka - 5. místo
Martina, Dominika - 7. místo
Mini tým - Pomáda - 5. místo

------------------------------------------------

Mezinárodní soutěž mažoretek států Evropské unie - Základní kolo

Mini kadetky- 2.místo
Baby kadetky - 2.místo
Seniorky - 1místo
mini formace kadetky - 1.místo
mini formace lady - 1.místo
mini formace - pomáda.1.místo
kostelecké kadetky - 2.místo
Tina - 1 místo sólo
Tina - 1 místo improvizace
Bára Břinčilová ocenění za nejstarší mažoretku
Míša ocenění nejlepší trenérka

----------------------------------------
O pohár lanškrounské koruny

Mini formace Kadetky - 2. místo
Mini formace Lady Scarlett - 1. místo
Mini formace Seniorky - 2. místo
Mini kadetky - 1. místo
Kadetky - 3. místo
Seniorky - 2. místo
Studénecká hůlka

Martina Jiráňová - 2. místo
Martina Jiráňová, Dominika Gavlasová - 2. místo

--------------------------------------------------------------------------------

IMA - Kvalifikace Mistrovství ČR - Trutnov

Tina Baránková - 2. místo + cena V.I.P. poroty
Petra Jiráňová, Lucie Vondráčková - 2. místo
Martina Jiráňová - 2. místo
Martina Jiráňová, Dominika Gavlasová - 3. místo

----------------------------------------------------------------------------

O pohár ze zámku Kolín

Junior Duo

Jiráňová Petra, Vondráčková Lucie - 4. místo
Michaela Sosnovská, Zdenka Štruncová - 7. místo

Senior

Martina Jiráňová - 2. místo
Aneta Ryšavá - 6. místo
Eliška Mudrová - 5.místo

Senior Duo

Martina Jiráňová, Dominika Gavlasová - 3. místo
Aneta Ryšavá, Eliška Mudrová - 5. místo

----------------------------------------------------------------------

IMA - Kvalifikace Mistrovství ČR - Kladno

Adéla Gavlasová - 5. místo + postup
Aneta Ryšavá - 5. místo + postup
Eliška Mudrová - 11. místo
Anetka Ryšavá, Eliška Mudrová - 6. místo + postup
Minitým (Anetka, Kačka, Míša, Dana,Eliška, Martina) - 2. místo + postup

Mini Scarlett - 1. místo + postup
Baby Scarlett - 1. místo + postup
Lady Scarlett - 3. místo + postup
Seniroky - 3. místo + postup

--------------------------------------------------------------------

Benátky nad Jizerou - Děti fitness

Mini Scarlett - 2 místo
Baby Scarlett - 1. místo
Lady Scarlett - 3. místo
Seniorky - 1. místo

Duo

Eliška + Anetka - 2. místo
Petra + Lucka - 4. místo

Sólo

Tina - 2. místo
Eliška - 3. místo
Anetka - 3. místo

Trio - Dana, Kačka, Míša - 1. místo

--------------------------------------------------------------------

Jemnice

Baby Scarlett - 4. místo
Lady Scarlett - 4. místo
Seniorky - 4. místo

--------------------------------------------------------

IMA - Semifinále Mistrovství ČR - Náchod

Baránková Tina - 10. místo
Gavlasová Adéla - 11 místo

Jiráňová Petra, Vondráčková Lucie - 5. místo

Jiráňová Martina - 9. místo
Ryšavá Anetka - 12. místo

Mudrová Eliška, Ryšavá Anetka - 8. místo
Jiráňová Martina, Gavlasová Dominika - 10. místo


Minitým - 2. místo + cena V.I.P poroty

Mini Scarlett - 3. místo + cena V.I.P. poroty + postup do finále
Baby Scarlett - 3. místo + postup do finále
Lady Scarlett - 5. místo + postup do finále
Seniorky - 3. místo + postup do finále

-------------------------------------------------------------

Děti fitness - Finále Praha

Mini Scarlett - 2. místo
Baby Scarlett - 4. místo
Lady Scarlett - 4. místo
Seniorky - 2. místo

Vyhlášení Minitýmu za nejlépe zpracované vystoupení v soutěži O Pohár

----------------------------------------------------

Chodovské Berušky Praha

Mini Scarlett - 4. místo
Kadetky - 4. místo
Baby Scarlett - 4. místo
Lady Scarlett - 4. místo
Seniorky - 3. místo
Minitým (Martina, Kačka, Eliška, Anetka) - 2. místo

---------------------------------------------

Děti fitness - Finále Holešov u Zlína

Tina Baránková - 1.místo
Trio - Dana, Kačka, Míša - 2. místo
---------------------------------------------------------

IMA - Finále MČR Karviná

Mini Scarlett 8. místo
Baby Scarlett 19. místo
Lady Scarlett 12. místo
Seniorky 15. místo

----------------------------------------------------------

Dřevohostická medaile

3.místo - Tina Baránková - sólo kadetky starší
3.místo - Martina Jiráňová a Dominika Gavlasová - duo seniorky
2.místo - Lucie Vondráčková, Petra Jiráňová a Martina Jiráňová - trio seniorky
Děti v akci - Chodov Praha

Děti - 2. místo

Kadetky - 2. místo

Juniorky mladší - 10. místo

Juniorky starší  - 8. místo

Seniorky - 3. místo

 

O pohár ze Zámku - sóla, dua

Nikola Tomášková - 19. místo

Tina Baránková - 19. místo

Anetka Ryšavá, Eliška Mudrová - 4 místo

Anetka Ryšavá - 4. místo

Martina Jiráňová - 11. místo

Kačka Vlasáková - 15. místo

Martina Jiráňová, Dominika Gavlasová - 5. místo ze 17

 

Dance Děčín

 Kadetky - 6. místo (z 15. týmů)

Juniorky ml. - 3. místo (z 15 týmů)

Juniorky st. - 4. místo (z 15 týmů)

Seniorky - 4. místo (z 8 týmů)

Maminky - 2. místo

 

Trutnov - kvalifikace IMA

Kadetky - 6 místo + postup

Juniorky ml. - 5. místo + postup

Juniorky st. - 4. místo + postup

Seniorky - 3. místo + postup

Miniformace - 4. místo

Duo Martina + Dominika - 6. místo

Sólo Martina - 9. místo

 

Hronov - semifinále IMA

Kadetky - 5. místo

Juniorky ml. - 5. místo

Juniorky st. - 3. místo - Postup do finále Mistrovství republiky v mažoretkovém sportu

Seniorky - 3. místo

 

Jemnice

Juniorky ml. - 3 místo (z 11 týmů)

Juniorky st. - 3. místo (z 18 týmů)

Seniorky - 6. místo

 

Chodovské berušky

Juniorky st. - 3 místo

Seniorky - 3. místo

 

Pohár ze Zámku - Kolín

Seniorky - 1 místo

Lady Scarlett - 3. místo

Minitým - 4. místo

Baby Scarlett - 5. místo

Kadetky ml. - 6. místo

 

Lanškroun - O Pohár lanškrounské koruny 2012

Minitým - Seniorky - 1. místo

Seniorky - 2. místo

Kadetky ml. -  8. místo

Děti - 9. místo

 

Mistrovství SH ČR Litoměřice

Baby Scarlett 7. místo

Lady Scarlett 5 místo

Seniorky 4. místo

Pohár ze Zámku Kolín - sólo, duo

Junior - sólo - baton: Aneta Ryšavá - 15. místo (z 30. týmů)

Junior duo - show dance: Tereza Němcová, Aneta Ryšavá - 6. místo

Junior - sólo - show dance - Aneta Ryšavá - 5. místo

Kadet - duo - Terezka Hánělová, Kateřina Vlasáková - 18. místo

Děti - sólo: Tina Baránková - 15. místo (z 20.  týmů)

 

Dance Děčín 4/2011

Kadetky mladší  11-21. místo

Kadetky starší 9. místo (z 21. týmů)

Juniorky mladší 12-18. místo

Juniorky starší 8. místo (z 18. týmů)

Seniorky 7. místo (z 10. týmů)

 

Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu

Kvalifikace - Hronov

Kadetky mladší 7. místo - postup do semifinále

Kadetky starší 6. místo, cena VIP. poroty  - postup do semifinále

Juniorky mladší 4. místo - postup do semifinále

Juniorky starší 3. místo - postup do semifinále

Seniorky - 2. místo - postup do semifinále

 

Semifinále - Hořice

Kadetky mladší - 15. místo

Kadetky starší - 10. místo (z 16. týmů)

Juniorky mladší - 11. místo (z 15. týmů)

Juniorky starší - 9. místo (z 15. týmů)

Seniorky - 6. místo

 

Chodovské berušky

Děti - 8. místo

Kadetky mladší - 4. místo

Kadetky starší - 4. místo

Juniorky mladší - 5. místo

Juniorky starší - 2. místo

Seniorky - 5. místo

 

O Pohár ze Zámku

Mini Piskůtci - 6. místo (Děti)

Piškůtci - 5. místo  (Kadetky ml.)

Juniorky ml. - 4. místo (Juniorky ml.)

Juniorky ml. - 5. místo (Kadetky st.)

Maminky - 4. místo

Seniorky - 8. místo (Juniorky st.)

Seniorky extra - 8 místo (Seniorky)

 

 Lanškroun

Děti  - 11. místo

Kadetky ml. - 7. místo

Kadetky st. - 11 místo

Juniorky ml. - 4. místo

Juniorky st. - 6. místo

Seniorky - 2. místo

 

Pohár ze Zámku

SeniorExtra - sólo - show Dance - Dagmar Kubová - 4. místo

SeniorExtra - sólo - baton - Dagmar Kubová - 3. místo

SeniorExtra - sólo - twirling - Dagmar Kubová - 3. místo

 

Mini piškůtci - 8. místo

Piškůtci - 8. místo

Děti - 9. místo

Maminky - 4. místo

Juniorky ml. - 9. místo

Seniorky - 6. místo

 

Čelákovická Duběnka

Kadetky mladší - 3. místo

Kadetky starší - 1. místo

Seniorky - 1. místo

 

MČR 2009

Kvalifikace Stochov:

Kadetky mladší - 5. místo a postup do semifinále

Kadetky starší - 6. místo a postup do semifinále

Senirky - 6. místo a postup do semifinále

 

O Pohár ze zámku - Kolín

Dáša Kubová - 3. místo v kategorii Senior + Senior extra - sólo - tanec

 

Čáslavský čtyřlístek

Kadetky mladší - 4. místo

Kadetky starší - 2. místo

Seniorky - 2. místo

Pohár ze Zámku Kolín

Formace Děti - 2. místo

Kadet - sólo - Natálie Skaláková - 10. místo

Kadet - sólo - Barbora Ňurcová - 15. místo

Formace Kadet - 3. místo

Junior - sólo - Aneta Ryšavá - 8. místo

Junior  - sólo - Dominika Erbeková - 13. místo

Junior - duo - Hánělová, Skaláková - 6. místo

Senior formace - 7. místo

Senior - tanec - Dagmar Kubová - 4. místo

Senior - sólo - Dagmar Kubová - 6. místo

Senior - sólo - Hana Uhrová - 11. místo

 

O Velikonocích jsme se opět vydali na Pohár ze zámku v Kolíně. Konkurence byla letos opravdu veliká, i přesto jsme s výsledkem spokojené. Naše nejmenší mažoretky soutěžily vůbec poprvé a zůstaly těsně pod stupněmi vítězů.

-děti formace: 4. místo

-solo tanec s rekvizitou: 3. místo

Potom nás opět čekalo Mistrovství ve Stochově. Kadetky i seniorky získaly postup kvalifikace)do semifinále.

-seniorky: 3. místo (titul II. vicemistryně

1
Kadetky

Kadetky

Baby Scarlett

Baby Scarlett

Lady Scarlett

Lady Scarlett

Seniorky

Seniorky

Tak to jsme my

Tak to jsme my

Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu
Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu
Jsme členy Sekce mažoretek Svazu hudebníků ČR.
Diskuzní stránky pro všechny mažoretky
vmdstavby.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one