Sportovec roku - Kutná Hora
MCEU Postoloprty - Základní kolo
Děti v akci - Praha - Chodov
Kvalifikace Mistrovství ČR - Hořice
Finále Mistrovství ČR - Kladno
Keramické trhy - Kostelec n. Č. lesy
28.3.2015 - Kolín - O Pohár ze zámku
29.3.2015 - Praha - Děti v akci
04.4.2015 - Kadaň
12.4.2015 - Zruč nad Sázavou
5.5.2015 - Vystoupení (Kadetky, miniformace Seniorky)
9.5.2015 - Stochov (semifinále)
10.5.2015 - Brandýs nad Labem
16.5.2015 - Valtice (v případě postupu ze Stochova)
30.5.2015 - Keramické trhy Kostelec n. Č. lesy
13.6.2015 - Memoriál Jiřího Necida
27.-28.6.2015 - Mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu v Polsku
9.2015 - O Pelhřimovský dukát
28.2.2014 - Ples - Kutná Hora (minitým, Kadetky)
12.3.2014 - Seniorky - trénink 15.30 - 18.00 hod - ! Špalíček !
15.3.2014 - Nový Bydžov - sóla, dua, minitým, kadetky, seniorky
16.3.2014 - Juniorky - trénink 9.00 - 14.00 - Špalíček
16.3.2014 - Minikadetky - trénink 14.00 - 16.00 - Špalíček
29.3.2014 - O pohár ze Zámku Kolín - sóla, dua, minitým
30.3.2014 - Praha
12.4.2014 - Polná
26.4.2014 - Benátky nad Jizerou
8.5.2014 - Kvalifikace Odolená Voda
17.5.2014 - Semifinále Trutnov
24.5.2014 - vystoupení Seniorky
25.5.2014 - postup z Benátek n. J - Lucerna Praha
01.6.2014 - postup Bělotín
14-15.6.2014 - postup Karviná
21.6.2014 - Chotěboř
6.9.2014 - Vystoupení Kutná Hora
13- 14. 9.2014 - Zbraslavice soustředění - Mini kadetky + kadetky
21.9.2014 - Pelhřimov
4.10.2014 - Mezinárodní soutěž mažoretek států Evropské unie - Krupka u Teplic
11-12.10. 2014 - Soustředění Zbraslavice - Seniorky
25.10.2014 . Lanškroun

*********************************************
2.3.2013 - sóla, dua - Studénka

23.3.2013 - Trutnov - Mistrovství - sóla, dua

30.3.2013 - Kolín - sóla, dua

14.4.2013 - Mistrovství - Kladno

27.4.2013 - Čarodějnice na nečisto - Miskovice

5.5.2013 - Benátky nad Jizerou

8.5.2013 - Den záchranářů - Kolín

18.5.2013 - Jemnice

19.5.2013 - Náchod

21. - 22. 5.2013  - Akademie Kolín

25.5.2013 - Keramické trhy - Kostelec n. Č. lesy

25.5.2013 - Unikom Kutná Hora

25.5.2013 - Dětský den Kutná Hora

26.5.2013 - Praha - Děti fitness

26.5.2013 - Praha - Chodovské berušky

29.5.2013 - Tylovo divadlo - Kutná Hora

8.-9.6.2013 - Soustředění Zbraslavice

9.6.2013 - Holešov u Zlína (sólo, duo, trio)

15.6.2013 - Kutná hora

16.6.2013 - Karviná - postup z Náchoda

22.6.2013 - Kostelec n. Č. lesy - seniorky

3.9.2013 - Kadetky ZŠ Žižkov 15.00 hod

4.9.2013 - Seniorky ZŠ Žižkov 16.00 hod

5.9.2013 - Mini Kadetky - Špalíček - 15.00 hod - ukázková hodina - Rodinné centrum Špalíček

5.9.2013 - Juniorky  ZŠ Žižkov - 16.00 hod

6.9.2013 - Mini Kadetky - Špalíček - 15.00 hod

6.9.2013 - Seniorky - trénink bude upřesněn

7- 8.9.2013 - Zbraslavice - soustředění - všechny skupiny - Tato akce se koná za podpory města Kutná Hora

9.9.2013 - Kadetky - Kostelec - 14.30 hod  

9.9.2013 - Juniorky, Seniorky - Kostelec - 15.30 hod

21.9.2013 - Olomouc - Baby Scarlett, Lady Scarlett, Seniorky

12.10.2013 - Dřevohostická medaile

27.10.2013 - Kolín - O pohár ze Zámku
9.11.2013 - Seminář Kutná Hora - pouze - juniorky, seniorky

5.12.2013 - Lady Scarlett - odpadá trénink

8.12.2013 - Seminář Kutná Hora - Kadetky, juniorky, seniorky

 

 

 

 

 

* 24. února - Vystoupení - Ples (Seniorky)

* 16. března -  Vystoupení - Maturitní ples (Seniorky + kadetky)

* 25.března -  Praha - Chodov - Děti v akci (nepostupová soutěž)

* 31.března - Kolín - O pohár ze Zámku (nepostupová soutěž) - !!! SÓLO, DUO !!!

* 6. dubna - Děčín

* 14. dubna - Kvalifikace IMA - Trutnov

* 28. dubna - Vystoupení Miskovice

* 6. května - Semifinále IMA  - Hronov !!!!

* 8. května - Den záchranářů Kolín

* 19. května - Jemnice

* 26. května - Keramické trhy - Kostelec n. Č. lesy (Minitým, sóla, duo)

* 26. května - Lomeček (Juniorky ml. /ibalgini/)

* 26. května - Chodovské berušky Praha 

* 2. června - Pohádková Barbora - Kutná Hora 

* 9 - 10. června - Kmochův Kolín

* 14. června - Kutná Hora

* 15, - 16. června - Přeštice

* 16. červma  Rohozec

* 23. června - Kutná Hora - Dětský den Na Karlově

* 25. - 26. června - Kutná Hora - Akademie ZŠ Žižkov

* 26. června - Malín

* červen/ červenec - Itálie (odjezd 29. června cca 19. hod.)

* 1. září - Vystoupení - Zábava Miskovice

* 8. září - Vystoupení Suchdol

* 22. září - Memoriál Jiřího Necida Olomouc

* 21.10.2012 - O pohár ze Zámku Kolín

* 28.10.2012 - O pohár Lanškrounské koruny - Lanškroun

* 11.11.2012 - Mistrovství mažoretkových formací - Litoměřice

* 17.11. 2012 - Lomec   

19. března -  O Pohár ze zámku Kolín - soutěž sóla, dua

1. dubna - Vystoupení na maturitním plese Elišky Tvrdíkové (seniorky, část starších juniorek, Tina)
 
22. dubna - Dance Děčín - soutěž skupin

30. dubna - Kvalifikace MČR IMA Hronov - skupiny

1. května - Vystoupení maminky Malešov

8. května - Vystoupení Kolín

21. května - Soutěž Chodovské Berušky - Praha

21. května - Vystoupení v Nučicích - kadetky

25.  května - Akademie ZŠ Kamenná stezka Kutná Hora - kadetky starší

25.  a 26. května - Akademie ZŠ Kostelec nad Černými lesy - pouze holky z Kostelce

 29. května - Semifinále MČR IMA Hořice - skupiny postupující z Hronova

11. června - Vystoupení Žehušice - juniorky starší

11. - 12. června - Kmochův Kolín

 24. června - 3. července  - Itálie

15. října - Červené Janovice

22. října - O Pohár ze zámku Kolín - soutěž skupiny

28. října - Lanškroun - soutěžní přehlídka

19. listopadu  - Lomec  (kadetky starší - hlavní mažoretka Nikola Tomášková, kadetky ml. - hlavní mažoretka Tina Baránková ( + JEN  děvčata z Kutné Hory)

 

 

20.března - O Pohár ze zámku Kolín - soutěž sóla, dua

24. dubna - O Pohár ze zámku Kolín - soutěž skupiny (všechny věkové kategorie)

8. května - Kvalifikace na MČR Stochov - skupiny (kadetky, juniorky, seniorky)

29. května - Keramické tryh Kostelec nad Černými lesy

30. května - Semifinále MČR Hořice (skupiny, které postoupí ze Stochova)

12. - 13. června - Kmochův Kolín

19. června - Setkání Kostelců v Kostelci nad Černými lesy

25. června - 3. července- Zájezd do Itálie

22. srpna - Vystoupení na setkání veteránů Kutná Hora

28. srpna - Vystoupení na hřišti Sokolák Kutná Hora

8. září - Předvolební meeting Kutná Hora

11. září - Vystoupení Kutná Hora

28. září - Nepostupová soutěž Dačický pohár

4. října - Předvolební meeting Kutná Hora

28. března - O Pohár ze zámku Kolín (soutěž) - sóla, dua

25. dubna - Čáslavský čtyřlístek Čáslav (soutěž) - všechny skupiny

2. května - O Pohár ze zámku Kolín (soutěž) - všechny skupiny

8. května - Stochov (kvalifikace MČR) - všechny skupiny

9. května - Čelákovice (soutěž) - všechny skupiny

16. května - Vystoupení v Praze na Karlově náměstí - všechny skupiny

26. května - akademie ZŠ v Tylově divadle v Kutné Hoře

27.  a 28. května - akademie ZŠ Kostelec nad Černými lesy - kadetky starší

30. května - Keramické trhy - Kostelec nad Černými lesy - kadetky starší + Tina a Natálka S.

31. května - Hořice (semifinále MČR) - všechny skupiny

6. června - Opatovice - výročí obce - kadetky starší + Lucka V. a Míša F.

13. - 14. června - Kmochův Kolín (festival) - všechny skupiny

16. června - Vystoupení v Kutné Hoře na akci Oriflame

20. června - Vystoupení v Čáslavi na akci Oriflame

12. září 18:00 - Vystoupení na Vykulení v pivovaru v Kostelci nad Černými lesy - juniorky + Dáša

26. září - Přišimasy - výročí obce - všechny skupiny

Kadetky

Kadetky

Baby Scarlett

Baby Scarlett

Lady Scarlett

Lady Scarlett

Seniorky

Seniorky

Tak to jsme my

Tak to jsme my

Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu
Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu
Jsme členy Sekce mažoretek Svazu hudebníků ČR.
Diskuzní stránky pro všechny mažoretky
vmdstavby.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one